Města na Novém Zélandě na “U” řazená abecedně

202 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 40 1 2 3 .. 6  » »»

Auckland nabízí 899 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Auckland leží na Novém Zélandě a nabídne Vám ubytování v hotelech, apartmánech, penzionech, hostelech, motely, resortech a nocleh se snídaní. Pokud Vám ubytovací možnosti ve městě nebudou vyhovovat, můžete se podívat i na ubytování v okolních městech Aucklandu jako jsou Matakana, Surfdale, Orewa, Bombay a Clevedon.

Awa-iti nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

Resorty ve městě Awa-iti Vám nabídnou různé možnosti ubytování. V případě, že ubytovací možnosti Awa-iti nebudou vyhovovat vaším požadavkům, podívejte se po možnostech ubytování v Takaka, Onekaka, Tasman, Collingwood a Ngatimoti, které leží nedaleko.

Awatuna nabízí 4 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na našich stránkách pro město Awatuna najdete 4 penziony a nocleh se snídaní. Dále nabízíme i možnost  ubytování v okolních městech Awatuna, jako jsou Rapahoe, Moana, Barrytown, Kakapotahi a Punakaiki.

Awhitu nabízí 2 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Awhitu je jedno z měst ležících v Novém Zélandě, nabízející ubytování v penzionech a nocleh se snídaní. V případě že vám nebudou ubytovací možnosti ve městě vyhovovat, ale hledáte ubytování v lokalitě, můžete zkusit hledat penziony a nocleh se snídaní v okolních městech Awhitu, jako jsou Waiuku, Piha, Auckland, Pukekohe East a Bombay.

Barrytown nabízí 4 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na Novém Zélandě se nachází i město Barrytown, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho hotelech, penzionech a motely. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Rapahoe, Punakaiki, Moana, Charleston a Awatuna a jejich ubytovací kapacity.

Bombay nabízí 3 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Penziony a nocleh se snídaní ve městě Bombay Vám nabídnou různé možnosti ubytování. V případě, že ubytovací možnosti Bombay nebudou vyhovovat vaším požadavkům, podívejte se po možnostech ubytování v Pukekohe East, Tuakau, Waiuku, Clevedon a Awhitu, které leží nedaleko.

Burkes Pass nabízí 3 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na našich stránkách pro město Burkes Pass najdete 3 penziony a motely. Dále nabízíme i možnost  ubytování v okolních městech Burkes Pass, jako jsou Kimbell, Fairlie, Lake Tekapo, Lake Pukaki a Pleasant Point.

Cardrona nabízí 15 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na našich stránkách pro město Cardrona najdete 14 hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní. Dále nabízíme i možnost  ubytování v okolních městech Cardrona, jako jsou Wanaka, Gibbston, Clyde, Creighton a Glenorchy.

Charleston nabízí 5 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Hledáte ubytování ve městě Charleston? Podívejte se na naši nabídku, my nabízíme 4 apartmány a penziony. Pokud Vám nic nevyhovuje, můžete prozkoumat i okolní města v naší nabídce jako jsou Punakaiki, Reefton, Barrytown, Rapahoe a Murchison na Novém Zélandě.

Chaslands nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

Chaslands leží na Novém Zélandě a nabídne Vám ubytování v penzionech. Pokud Vám ubytovací možnosti ve městě nebudou vyhovovat, můžete se podívat i na ubytování v okolních městech Chaslands jako jsou Waikawa, Owaka, New Haven, Kaka Point a Invercargill.

Cheviot nabízí 2 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Náš systém vám nabízí možnost vyhledání penzionů a motely ve městě Cheviot. Kromě samotného ubytování v Cheviot nabízíme i ubytování v okolních městech na Novém Zélandě, nejblíže jsou to Hanmer Springs, Kaikoura, Hapuku, Christchurch a Oxford.

Christchurch nabízí 400 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Christchurch a jeho sousední města jako jsou Lincoln, Rolleston, West Melton, Little River a Oxford, Vám nabídnou možnost ubytování v hotelech, apartmánech, penzionech, hostelech, motely a nocleh se snídaní v Christchurch nebo jeho okolí na Novém Zélandě.

Clevedon nabízí 3 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Clevedon leží na Novém Zélandě a nabídne Vám ubytování v penzionech a nocleh se snídaní. Pokud Vám ubytovací možnosti ve městě nebudou vyhovovat, můžete se podívat i na ubytování v okolních městech Clevedon jako jsou Bombay, Omiha, Surfdale, Onetangi a Pukekohe East.

Clive nabízí 6 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na Novém Zélandě se nachází i město Clive, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho penzionech a motely. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Te Awanga, Havelock North, Hastings, Napier a Fernhill a jejich ubytovací kapacity.

Clyde nabízí 10 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Náš systém vám nabízí možnost vyhledání motely a nocleh se snídaní ve městě Clyde. Kromě samotného ubytování v Clyde nabízíme i ubytování v okolních městech na Novém Zélandě, nejblíže jsou to Ophir, Gibbston, Cardrona, Kingston a Millers Flat.

Collingwood nabízí 11 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Náš systém vám nabízí možnost vyhledání penzionů, hostelů, motely, resortů a nocleh se snídaní ve městě Collingwood. Kromě samotného ubytování v Collingwood nabízíme i ubytování v okolních městech na Novém Zélandě, nejblíže jsou to Onekaka, Takaka, Awa-iti, Ngatimoti a Tasman.

Coromandel Town nabízí 35 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Coromandel Town a jeho sousední města jako jsou Whitianga, Kuaotunu, Tapu, Onetangi a Omiha, Vám nabídnou možnost ubytování v apartmánech, penzionech, motely a nocleh se snídaní v Coromandel Town nebo jeho okolí na Novém Zélandě.

Creighton nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na Novém Zélandě se nachází i město Creighton, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho penzionech. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Glenorchy, Gibbston, Kingston, Cardrona a Garston a jejich ubytovací kapacity.

Dargaville nabízí 5 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Dargaville je jedno z měst ležících v Novém Zélandě, nabízející ubytování v penzionech a motely. V případě že vám nebudou ubytovací možnosti ve městě vyhovovat, ale hledáte ubytování v lokalitě, můžete zkusit hledat penziony a motely v okolních městech Dargaville, jako jsou Te Kopuru, Kaihu, Matakohe, Donnellys Crossing a Ruakaka.

Donnellys Crossing nabízí 5 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Donnellys Crossing je jedno z měst ležících v Novém Zélandě, nabízející ubytování v penzionech. V případě že vám nebudou ubytovací možnosti ve městě vyhovovat, ale hledáte ubytování v lokalitě, můžete zkusit hledat penziony v okolních městech Donnellys Crossing, jako jsou Kaihu, Opononi, Dargaville, Te Kopuru a Opua.

Dunedin nabízí 132 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Dunedin je obklopené městy Macandrew Bay, Portobello, Waitati, Warrington a Herbert a nachází se na Novém Zélandě. Dunedin nabízí ubytování v hotelech, apartmánech, penzionech, hostelech, motely a nocleh se snídaní.

Duntroon nabízí 2 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Duntroon leží na Novém Zélandě a nabídne Vám ubytování v penzionech. Pokud Vám ubytovací možnosti ve městě nebudou vyhovovat, můžete se podívat i na ubytování v okolních městech Duntroon jako jsou Glenavy, Waitaki, Herbert, Ranfurly a Omarama.

Endeavour Inlet nabízí 4 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na Novém Zélandě najdeme města Linkwater, Havelock, Tuamarina, Rai Valley a Renwick blízko kterých leží také město Endeavour Inlet. Hledáte-li ubytování, můžeme Vám v něm nabídnout ubytování v 4 penzionech, resortech a nocleh se snídaní.

Eskdale nabízí 4 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Eskdale a jeho sousední města jako jsou Napier, Fernhill, Clive, Hastings a Te Awanga, Vám nabídnou možnost ubytování v penzionech a nocleh se snídaní v Eskdale nebo jeho okolí na Novém Zélandě.

Fairlie nabízí 10 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Fairlie leží na Novém Zélandě a nabídne Vám ubytování v apartmánech, penzionech, motely a nocleh se snídaní. Pokud Vám ubytovací možnosti ve městě nebudou vyhovovat, můžete se podívat i na ubytování v okolních městech Fairlie jako jsou Kimbell, Burkes Pass, Lake Tekapo, Pleasant Point a Peel Forest.

Fernhill nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na Novém Zélandě najdeme města Hastings, Clive, Havelock North, Maraekakaho a Napier blízko kterých leží také město Fernhill. Hledáte-li ubytování, můžeme Vám v něm nabídnout ubytování v 1 penzionech.

Foxton Beach nabízí 2 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Penziony ve městě Foxton Beach Vám nabídnou různé možnosti ubytování. V případě, že ubytovací možnosti Foxton Beach nebudou vyhovovat vaším požadavkům, podívejte se po možnostech ubytování v Palmerston North, Te Horo, Waikanae, Paraparaumu Beach a Paraparaumu, které leží nedaleko.

Franz Josef nabízí 32 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na Novém Zélandě najdeme města Maitahi, Glentanner, Kakapotahi, Lake Tekapo a Burkes Pass blízko kterých leží také město Franz Josef. Hledáte-li ubytování, můžeme Vám v něm nabídnout ubytování v 30 hotelech, apartmánech, penzionech, hostelech, motely, resortech a nocleh se snídaní.

Garston nabízí 3 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Garston a jeho sousední města jako jsou Kingston, Gibbston, Creighton, Clyde a Millers Flat, Vám nabídnou možnost ubytování v hotelech, penzionech a nocleh se snídaní v Garston nebo jeho okolí na Novém Zélandě.

Gibbston nabízí 6 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Penziony a nocleh se snídaní ve městě Gibbston Vám nabídnou různé možnosti ubytování. V případě, že ubytovací možnosti Gibbston nebudou vyhovovat vaším požadavkům, podívejte se po možnostech ubytování v Cardrona, Clyde, Kingston, Creighton a Wanaka, které leží nedaleko.

Gladstone nabízí 2 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Gladstone je obklopené městy Trentham, Waikanae, Te Horo, Paraparaumu a Paraparaumu Beach a nachází se na Novém Zélandě. Gladstone nabízí ubytování v penzionech a nocleh se snídaní.

Glenavy nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

Hledáte ubytování ve městě Glenavy? Podívejte se na naši nabídku, my nabízíme 1 penzion. Pokud Vám nic nevyhovuje, můžete prozkoumat i okolní města v naší nabídce jako jsou Waitaki, Duntroon, Herbert, Timaru a Pleasant Point na Novém Zélandě.

Glenorchy nabízí 11 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Hotely, penziony, hostely, motely a nocleh se snídaní ve městě Glenorchy Vám nabídnou různé možnosti ubytování. V případě, že ubytovací možnosti Glenorchy nebudou vyhovovat vaším požadavkům, podívejte se po možnostech ubytování v Creighton, Cardrona, Gibbston, Kingston a Wanaka, které leží nedaleko.

Glentanner nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na našich stránkách pro město Glentanner najdete 1 penzion. Dále nabízíme i možnost  ubytování v okolních městech Glentanner, jako jsou Lake Pukaki, Lake Tekapo, Burkes Pass, Maitahi a Kimbell.

Haast nabízí 9 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Hotely, penziony, hostely, motely a nocleh se snídaní ve městě Haast Vám nabídnou různé možnosti ubytování. V případě, že ubytovací možnosti Haast nebudou vyhovovat vaším požadavkům, podívejte se po možnostech ubytování v Makarora, Maitahi, Glentanner, Wanaka a Lake Pukaki, které leží nedaleko.

Half-moon Bay nabízí 10 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na Novém Zélandě se nachází i město Half-moon Bay, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho penzionech, hostelech, motely a nocleh se snídaní. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Invercargill, Waikawa, Chaslands, Owaka a New Haven a jejich ubytovací kapacity.

Hamilton nabízí 102 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na Novém Zélandě najdeme města Tamahere, Ohaupo, Tauwhare, Taupiri a Pirongia blízko kterých leží také město Hamilton. Hledáte-li ubytování, můžeme Vám v něm nabídnout ubytování v 94 hotelech, apartmánech, penzionech, hostelech, motely a nocleh se snídaní.

Hanmer Springs nabízí 51 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Hotely, apartmány, penziony, hostely, motely, resorty a nocleh se snídaní ve městě Hanmer Springs Vám nabídnou různé možnosti ubytování. V případě, že ubytovací možnosti Hanmer Springs nebudou vyhovovat vaším požadavkům, podívejte se po možnostech ubytování v Cheviot, Kaikoura, Hapuku, Saint Arnaud a Reefton, které leží nedaleko.

Hapuku nabízí 3 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na Novém Zélandě najdeme města Kaikoura, Hawarden, Cheviot, Hanmer Springs a Renwick blízko kterých leží také město Hapuku. Hledáte-li ubytování, můžeme Vám v něm nabídnout ubytování v 2 penzionech a nocleh se snídaní.

Hastings nabízí 17 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na našich stránkách pro město Hastings najdete 17 penzionů, motelů a nocleh se snídaní. Dále nabízíme i možnost  ubytování v okolních městech Hastings, jako jsou Clive, Havelock North, Fernhill, Maraekakaho a Te Awanga.

202 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 40 1 2 3 .. 6  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: